Ukraine

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Крісло керівника VIP Олівер (Oliver) Шкіра люкс
Крісло керівника VIP Олівер (Oliver) - незвичайна та цікава модель класичного м'якого крісла. Матеріал оббивки - натуральна шкіра люкс виглядає дуже багато і стильно. Крісло шкіряне відноситься до серії преміум класу. Крісла мають високу якість, тому що при їх виготовленні використовуються н..
16,590 грн.
Крісло керівника VIP Принц (Prynts) Шкіра люкс
Крісло керівника VIP Принц (Prynts) – це втілення італійського дизайну. Каретна стяжка при виготовленні спинки крісла виводить його в розряд одного з елегантніших крісел для оформлення кабінету в старовинному англійському стилі. Крісло керівника відноситься до серії крісел преміум класу...
35,999 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Крісло керівника VIP Скіф (Skif) Шкіра люкс
Крісло керівника VIP Скіф (Skif) незвичайна та цікава модель класичного м'якого крісла. Матеріал оббивки - натуральна шкіра люкс виглядає дуже багато і стильно. Крісло шкіряне відноситься до серії преміум класу. Крісла мають високу якість, тому що при їх виготовленні використовуються натурал..
21,490 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Диван Офіс (Ofis) Екошкіра (1600х600хН700)
Стильний диван Офіс - чудово підійде для кабінету, офісу, кімнати очікувань, холу, вестибюлю та будинку. Каркас виробу виконаний з міцної деревини сосни і встановлений на ніжки хромовані діаметром 50 мм, які вдало підкреслюють форми виробу. Як наповнювач використовується високоякіс..
8,790 грн. 7,900 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Диван Офіс без підлокітників (Ofis) Екошкіра (1600х600хН700)
Стильний диван Офіс - чудово підійде для кабінету, офісу, кімнати очікувань, холу, вестибюлю та будинку. Каркас виробу виконаний з міцної деревини сосни і встановлений на ніжки хромовані діаметром 50 мм, які вдало підкреслюють форми виробу. Як наповнювач використовується високоякіс..
7,800 грн.
Крісло керівника VIP Скіф (Skif) CF Шкіра люкс
Крісло керівника VIP Скіф (Skif) CF – незвичайна та цікава модель класичного м'якого крісла. Матеріал оббивки - натуральна шкіра люкс, виглядає дуже багато і стильно. Крісло шкіряне Скіф відноситься до серії преміум класу. Крісла мають високу якість, тому що при їх виготовленні використовують..
20,899 грн.
Крісло Офіс (Ofis) Екошкіра (800х600хН700)
Крісло Офіс - чудово підійде для кабінету, офісу, кімнати очікувань, холу, вестибюлю та будинку. Каркас виробу виконаний з міцної деревини сосни і встановлений на ніжки хромовані діаметром 50 мм, які вдало підкреслюють форми виробу. Як наповнювач використовується високоякісний піно..
5,190 грн. 4,600 грн.
Кресло кожаное Оливер EX YA
Кресло кожаное Оливер EX YA - необычная и интересная модель классического мягкого кресла. Материал обивки – натуральная кожа люкс смотрится очень богато и стильно. Кресло кожаное относится к серии премиум класса. Кресло имеет высокое качество.    Цена указана в базовой обивке на..
13,490 грн.
Диван Актив 2 (Aktyv 2) Екошкіра (1200х700хН900)
Диван Актив 2 (двох місний) - сучасна модель м'яких меблів, в якому відсутні зайві компоненти (підлокітники, подушки), лаконічний і разом з тим стильний представник моделей даного призначення. Прекрасно підійде для установки в кафе, офісі, адміністратора. Матеріал оббивки штучна шкіра, метале..
7,800 грн.
Диван Крісло Актив 1 (Aktyv1) Екошкіра (600х700хН900)
Диван Крісло Актив 1 (одно місний) - сучасна модель м'яких меблів, в якому відсутні зайві компоненти (підлокітники, подушки), лаконічний і разом з тим стильний представник моделей даного призначення. Прекрасно підійде для установки в кафе, офісі, адміністратора. Матеріал оббивки штучна шкіра,..
4,590 грн.
Диван Кут Актив (Aktyv) Екошкіра (700х700хН900)
Диван кут Актив - сучасна модель м'яких меблів, в якому відсутні зайві компоненти (підлокітники, подушки), лаконічний і разом з тим стильний представник моделей даного призначення. Прекрасно підійде для установки в кафе, офісі, адміністратора. Матеріал оббивки штучна шкіра, металевий кар..
5,800 грн.
Диван Кутовий Актив 3 (Aktyv 3) Екошкіра (1900/1300х700хН900)
Диван Кутовий Актив 3 - сучасна модель м'яких меблів, в якому відсутні зайві компоненти (підлокітники, подушки), лаконічний і разом з тим стильний представник моделей даного призначення. Прекрасно підійде для установки в кафе, офісі, адміністратора. Матеріал оббивки штучна шкіра, металев..
18,190 грн.
Диван Візит 2 (Vizyt) (1650х960хН840) Екошкіра
Диван Візит 2 двомісний - м'який комфортабельний диван для офісу, вітальні та кабінету. Його відмінні риси - це презентабельна пишність і м'якість. Диван глибокий, тому людина в ньому просто потопає в м'якості та комфорті. Диван виготовляється у трьох комплектаціях: одиниця,..
13,990 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Створення сайтів